| Nazwa | Pneumatyczna maszyna do laminowania |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zużycie energii | 600 W |
| Metoda ogrzewania | Podczerwony |
| Nazwa | Ręczna maszyna do laminowania |
|---|---|
| Cechy | Regulowany docisk rolek, łatwy w użyciu |
| Stosowanie | Laminowanie dokumentów, zdjęć, plakatów, grafik itp. |
| Typ | Podręcznik |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | maszyna do laminowania |
|---|---|
| Aplikacja | laminowanie |
| Typ kontroli | cyfrowy panel sterowania |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Temperatura laminowania | 0-120°C |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | MEFU1700-B5 |
| Źródło zasilania | Podręcznik |
| Automatyczne wyłączanie | NIE |
| Czas rozgrzewki | 3~5min |
| Nazwa | Maszyny do laminowania na zimno |
|---|---|
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Typ | Podręcznik |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Nazwa | Ręczne maszyny do laminowania |
|---|---|
| Stosowanie | laminowanie |
| Typ | Podręcznik |
| Orzecznictwo | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Stan | NOWY |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Grubość Maxa Lam | 28 mm |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Działanie | Podręcznik |
| Ogrzewanie | Nic |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Nadaje się do | Druk wielkoformatowy, oznakowanie i grafika |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Dostosowanie ciśnienia | Pneumatyczny |
| Szerokość laminowania | Do 60 cali |
| Nadaje się do | Druk wielkoformatowy, oznakowanie i grafika |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Ręczna maszyna do laminowania |
|---|---|
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Ogrzewanie | Nic |
| Typ | ręczna laminarka |
| Grubość Maxa Lam | 28 mm |