| Όνομα | Μηχανή Πνευματικής Πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Υπερύτιων |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ρυθμιζόμενη πίεση κυλίνδρου, εύκολο στη χρήση |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση εγγράφων, φωτογραφιών, αφισών, έργων τέχνης κ.λπ. |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | μηχανή πλαστικοποίησης |
|---|---|
| εφαρμογή | λεπτό έλασμα |
| Τύπος ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Θερμοκρασία τοποθέτησης σε στρώματα | 0-120°C |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Μοντέλο | MEFU1700-B5 |
| Πηγή ισχύος | Εγχειρίδιο |
| Αυτόματη απενεργοποίηση | Όχι |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3~5min |
| Όνομα | Μηχανήματα Πλαστικοποίησης Ψυχρού |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα | 1600mm |
| Υλικό κυλίνδρου | σιλικόνη |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130mm |
| Όνομα | Χειροκίνητα Μηχανήματα Πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Χρήση | τοποθέτηση σε στρώματα |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Πιστοποίηση | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
|---|---|
| Μέγιστο πάχος Lam | 28 χιλιοστά |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| τρέχει | Εγχειρίδιο |
| Θέρμανση | Κανένας |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή πλακωτής λαμινοποίησης |
|---|---|
| Ρύθμιση πίεσης | Πνευματικός |
| Πλάτος πλαστικότητας | Έως 60 ίντσες |
| Κατάλληλο για | Εκτύπωση μεγάλου μεγέθους, σήμανση και γραφικά |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα | Μηχανή χειροκίνητης πλαστικοποίησης |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Θέρμανση | Κανένας |
| Τύπος | Μηχανή χειροκίνητης λαμινοποίησης |
| Μέγιστο πάχος Lam | 28 χιλιοστά |