| İsim | rulodan ruloya laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | Sıcak ve soğuk laminatör |
| Laminasyon Genişliği | 1630mm |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Silindir çapı | 130mm |
| İsim | büyük laminatör |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Tip | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
| Düzeltici tutucu | 2 tek ve 1 çift merkezi bıçak |
| İsim | Sıcak Rulo Laminatör |
|---|---|
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 28 mm |
| Sıcaklık Aralığı | 60-120 ℃ |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Rulo Laminatör |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Roller basınç ayarı | Manuel |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makineleri |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Silindir çapı | 130mm |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| İsim | Ağır Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Uygulama | Laminasyon |
| Maksimum sıcaklık | 120 ℃ veya 60 ℃ |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
| İsim | Geniş Format Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Laminasyon |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
| Silindir | 2 |
| Maksimum lam kalınlığı | 28mm/1.1 " |
| İsim | Endüstriyel Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Gerilim | 110-120v |
| Silindir sayısı | 2 |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Ağır Hizmet Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1600MM |
| Maksimum Laminasyon Kalınlığı | 25 mm |
| Silindir çapı | 130mm |
| Güç Kaynağı | 220V/110V |
| İsim | Geniş Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Modeli | Geniş Format Laminatör |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
| Maksimum sıcaklık | 120 ℃ veya 60 ℃ |
| Maksimum Laminasyon Genişliği | 60 inç |