| İsim | Isı Yardımı Laminatör |
|---|---|
| Maksimum lam kalınlığı | 28mm/1.1 " |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 1630mm/64 ” |
| Silindir | 2 |
| Yukarı ve aşağı | Pnömatik |
| İsim | Rulodan Ruloya Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Isıtma Yöntemi | Çift Veya Üstten Isıtmalı Fonksiyonlar |
| Silindir sayısı | 2 |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| İsim | Soğuk Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Ters Fonksiyon | Evet |
| Gerilim | 110V/220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Laminatörü yuvarlamak için yuvarlan |
|---|---|
| Düzeltici tutucu | 2 tek ve 1 çift merkezi bıçak |
| Isıtma | Üst ısıtmalı |
| Garanti | 1 yıl |
| Laminasyon genişliği | 60 inç'e kadar |
| İsim | Manuel Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Durum | YENİ |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Silindir malzemesi | silikon |
| İsim | Geniş Format Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Rulo-Rulo Geniş Format laminatör |
| Isıtma Yöntemi | Kızılötesi |
| Laminasyon Genişliği | 64 inç |
| Maksimum sıcaklık | 60 ℃ |
| İsim | Manuel Soğuk Laminasyon Makinası |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Silindir çapı | 2,5 inç |
| Montaj yeteneği | HAYIR |
| İsim | Soğuk Fotoğraf Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Manuel |
| Silindir malzemesi | silikon |
| Hız kontrolü | HAYIR |
| Montaj yeteneği | HAYIR |
| İsim | manuel laminasyon makinesi |
|---|---|
| Tip | El laminatörü |
| Uygulama | laminasyon |
| Otomatik derecelendirme | Yarı otomatik |
| Sertifika | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| İsim | Ticari Rulo Laminasyon Makinesi |
|---|---|
| Tip | Sıcak Rulo Laminatör |
| Silindir | 2 |
| Gerilim | 110-120v |
| Maksimum Laminasyon genişliği | 64 inç |