| Naam | Warmte helpt laminator |
|---|---|
| Max lam dikte | 28 mm/1.1 " |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm/64 " |
| Rollers | 2 |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Naam | Roll-to-roll lamineermachine |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verwarmingsmethode | Dubbele of bovenverwarmde functies |
| Aantal rollen | 2 |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Naam | Koudrol-lamineermachine |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Spanning | 110V/220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Rol om laminator te rollen |
|---|---|
| Trimmerhouder | 2 enkele en 1 dubbele centrale messen |
| Verwarming | Topverwarmd |
| Garantie | 1 jaar |
| Lamineerbreedte | Tot 60 inch |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Certificering | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Roller materiaal | siliconen |
| Naam | Grootformaat lamineermachine |
|---|---|
| Type | Laminator voor het rollen van rollen in breed formaat |
| Verwarmingsmethode | Infrarood |
| Laminatiebreedte | 64 inch |
| Max temp | 60 ℃ |
| Naam | Handmatige koudlamineermachine |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Diameter van de rol | 2,5 inch |
| Opzettend vermogen | Nee |
| Naam | Machine voor het lamineren van koude foto's |
|---|---|
| Type | Handmatig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Snelheidsregeling | Nee |
| Opzettend vermogen | Nee |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Type | handmatige laminator |
| Applicatie | het lamineren |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Certificering | CE Certification,CE ISO9001,ISO,patent,CE & ISO |
| Naam | Commerciële rollamineerder |
|---|---|
| Type | Hot Roll Laminator |
| Rollers | 2 |
| Spanning | 110-120V |
| Max Laminating-breedte | 64 inch |