| Naam | industriële laminaatmachines |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmtehulp |
| Producttype | Laminator |
| Spanning | 110-120V |
| Rollers | 4 |
| Naam | Heet-koud-lamineerders |
|---|---|
| Type | warm rollen |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Roller materiaal | siliconen |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Naam | Handmatige koude lamineermachine |
|---|---|
| Max lam breedte | 1520 mm |
| Type | Handmatige lamineermachine |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| lopen | Handmatig |
| Naam | Handmatige lamineermachine |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Type | Lamineermachine, koudwalsen lamineren |
| Automatisch cijfer | Semi-automatisch |
| Gedreven soort | Pneumatisch |
| Model | fotolamineermachine |
|---|---|
| Stroombron | Handmatig |
| Verstelbare druk | Ja |
| De dikte van het laminaat | Tot 0,4 inch |
| Snelheidsregeling | Nee |
| Naam | Wals Lamineerder koud |
|---|---|
| Diameter van de rol | 130 mm |
| Max Laminating Thickness | 28 mm |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Max Laminating-breedte | 1600MM |
| Naam | Wals Lamineerder koud |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Handmatig |
| Roller materiaal | siliconen |
| Voeding | 110V/220V |
| Naam | platenlamineermachine |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Warmtehulp |
| Warme/koude laminering | Geil. |
| Omgekeerde functie | Ja |
| Producttype | lamineringsmachine |
| Producttype | Flatbed lamineermachine |
|---|---|
| Compatibel met | Vinyl, laminaat en graphics |
| Geschikt voor | grootformaat printen |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Opvouwbaar | Ja |
| Naam | Warmlamineermachine |
|---|---|
| Controlesysteem | Digitaal bedieningspaneel |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Temperatuurbereik | 60-120℃ |
| Max Laminating-breedte | 1630 mm |