| Nazwa | maszyny do laminowania przemysłowego |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Typ produktu | Laminator |
| Woltaż | 110-120 V |
| Rolki | 4 |
| Nazwa | Laminatory na gorąco i na zimno |
|---|---|
| Typ | gorąca rolka |
| Panel sterowania | Przednie i tylne |
| Materiał rolkowy | silikon |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Nazwa | Ręczna maszyna do laminowania na zimno |
|---|---|
| Max Lam Width | 1520 mm |
| Typ | ręczna laminarka |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Działanie | Podręcznik |
| Nazwa | ręczna laminarka |
|---|---|
| Model | NF1700 |
| Typ | Maszyna do laminowania, laminowanie na zimno |
| Ocena automatyczna | Półautomatyczny |
| Typ napędzany | Pneumatyczny |
| Model | maszyna do laminowania zdjęć |
|---|---|
| Źródło zasilania | Podręcznik |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Grubość laminowania | Do 0,4 cala |
| Kontrola prędkości | NIE |
| Nazwa | laminator z rolkami na zimno |
|---|---|
| Średnica rolki | 130 mm |
| Maksymalna grubość laminowania | 28 mm |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1600MM |
| Nazwa | laminator z rolkami na zimno |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Podręcznik |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Zasilanie | 110 V/220V |
| Nazwa | maszyna do laminowania płyt |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Asystent cieplny |
| Gorące/zimne laminowanie | Gorące |
| Funkcja odwrotna | Tak |
| Typ produktu | maszyna do laminowania |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Kompatybilny z | Winyl, laminaty i grafika |
| Nadaje się do | druk wielkoformatowy |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Składane | Tak |
| Nazwa | Maszyna do laminowania na gorąco |
|---|---|
| System sterowania | cyfrowy panel sterowania |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Zakres temperatur | 60-120℃ |
| Maksymalna szerokość laminowania | 1630 mm |