| نام | دستگاه لمینت رول به رول |
|---|---|
| تایپ کنید | لمینتور گرم و سرد |
| عرض لمینیت | 1630 میلی متر |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 25 میلی متر |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| نام | دستگاه لمینت بزرگ |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| تایپ کنید | رول به رول لمینت |
| دارنده | 2 تیغه تک و 1 دوتایی |
| نام | لامیناتور رول گرم |
|---|---|
| گرمایش | گرم |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 28 میلی متر |
| محدوده دما | 60-120 ℃ |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630 میلی متر |
| نام | دستگاه لمینت رول سرد |
|---|---|
| تایپ کنید | لامیناتور رول |
| عملکرد معکوس | بله |
| گارانتی | 1 سال |
| تنظیم فشار غلتکی | دستی |
| نام | لمینیت رول سرد |
|---|---|
| تایپ کنید | دستی |
| ماده غلتکی | سیلیکون |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| نام | دستگاه لمینت سنگین |
|---|---|
| برنامه | لمینیت |
| حداکثر دما | 120 ℃ یا 60 ℃ |
| بالا و پایین | پنوماتیک |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| نام | دستگاه لمینت فرمت عریض |
|---|---|
| برنامه | لمینیت |
| حداکثر عرض لمینیت | 1630mm/64 " |
| غلتک | 2 |
| ضخامت حداکثر لام | 28mm/1.1 " |
| نام | دستگاه لمینت صنعتی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| ولتاژ | 110-120 ولت |
| تعداد غلطک | 2 |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | دستگاه لمینت سنگین |
|---|---|
| حداکثر عرض لمینیت | 1600 میلی متر |
| حداکثر ضخامت لمینیت | 25 میلی متر |
| قطر غلتک | 130 میلی متر |
| منبع تغذیه | 220V/110V |
| نام | دستگاه لمینت عریض |
|---|---|
| مدل | لمینیتور با فرمت عریض |
| گارانتی | 1 سال گارانتی محدود |
| حداکثر دما | 120 ℃ یا 60 ℃ |
| حداکثر عرض لمینیت | 60 اینچ |