| Τύπος | Πίνακας εφαρμογής επίπεδου |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,5 kw |
| Πεδίο ύψους | 800mm - 1200mm |
| Τροφοδοτικό | 220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα_προϊόντος | Πίνακας εφαρμογής επίπεδου |
|---|---|
| Product_Type | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
| Product_color | Ασημένιο και μαύρο |
| Προϊόν_συμβατότητα | Συμβατό με διάφορα μέσα και υλικά |
| Product_Additional_Info | Προσαρμοσμένα μεγέθη και χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Όνομα | Εφαρμοστής επίπεδης επιφάνειας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος μέσων | 2400mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή γραφικών και βινυλίου |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 120mm |
| Επενδύσεις | Ναί |
|---|---|
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Πίνακας Ελέγχου | Εμπρός και Πίσω |
| Τροφοδοτικό | 110-240V, 50/60Hz |
| Χρόνος προθέρμανσης | 3-5 λεπτά |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση, Τοποθέτηση |
|---|---|
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Εφαρμογή | Επιγραφές και Βιομηχανία Γραφικών |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναί |
| Τροφοδοτικό | 110V / 220V |
| Χρήση | Πλαστικοποίηση, Τοποθέτηση |
|---|---|
| Πεδίο ύψους | 800mm - 1200mm |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναί |
| Εφαρμογή | Επιγραφές και Βιομηχανία Γραφικών |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Ναί |
|---|---|
| Χρήση | Πλαστικοποίηση, Τοποθέτηση |
| Εφαρμογή | Επιγραφές και Βιομηχανία Γραφικών |
| Πεδίο ύψους | 800mm - 1200mm |
| κύλινδρος | Πυρίτιο |
| Ονομα | Εφαρμογή υπογραφής |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε |
| Μέγεθος | 1300x2500mm |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
| Όνομα_προϊόντος | Εφαρμογή επίπεδης κρεβατιού |
|---|---|
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Προϊόν_Εφαρμογές | Vinyl Graphics, φιλμ παραθύρων, συγκολλητικό βινύλιο, υλικό banner |
| χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος, αφαιρούμενες κυλίνδρους, ακτίνες κλειδώματος |
| Προϊόν_Συσκευάσματα | Squeegee, ταινία εφαρμογής, μαχαίρι κοπής |
| Αυτόματος βαθμός | Ημιαυτόματος |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 130 mm |
| Ταχύτητα | Ευκανόνιστος |
| Πάνω-κάτω | Πνευματικός |
| Προσαρμόσιμη πίεση | Ναί |