| Type | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
| Hoogtebereik | 800 mm - 1200 mm |
| Voeding | 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Flatbed applicatortabel |
|---|---|
| Producttype | Flatbed applicator |
| Product_color | Zilver en zwart |
| Product_compatibiliteit | Compatibel met diverse media en materialen |
| Product_aanvullende_info | Aangepaste maten en kleuren beschikbaar op aanvraag |
| Naam | Flatbed applicator |
|---|---|
| Maximale media -lengte | 2400 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Grafische en vinyltoepassing |
| Diameter van de rol | 120 mm |
| Warm lamineren | Ja |
|---|---|
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Configuratiescherm | Voor en achter |
| Voeding | 110-240 V, 50/60 Hz |
| Opwarmtijd | 3-5 minuten |
| Gebruik | Lamineren, monteren |
|---|---|
| rol | Silicium |
| Sollicitatie | Signmaking en grafische industrie |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Voeding | 110V / 220V |
| Gebruik | Lamineren, monteren |
|---|---|
| Hoogtebereik | 800 mm - 1200 mm |
| rol | Silicium |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Sollicitatie | Signmaking en grafische industrie |
| Verstelbare hoogte | Ja |
|---|---|
| Gebruik | Lamineren, monteren |
| Sollicitatie | Signmaking en grafische industrie |
| Hoogtebereik | 800 mm - 1200 mm |
| rol | Silicium |
| Naam | Tekenapplicator |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Maat | 1300x2500mm |
| Certificering | CE,ISO,CE/SGS/ISO9001,ISO9001,CE ISO SGS |
| Automatische rangschikking | Halfautomatisch |
| Productnaam | Applicator met plat bed |
|---|---|
| Product_garantie | 1 jaar beperkte garantie |
| Product_Applications | Vinylafbeeldingen, raamfilm, lijmvinyl, bannermateriaal |
| product_features | Verstelbare hoogte, verwijderbare rollen, vergrendelingscasters |
| Product_accessoires | SHERGEEE, TOEPASSING TAPPE, SNEUWSMIDDEL |
| Automatische rangschikking | Semi-automatisch |
|---|---|
| Roldiameter | 130 mm |
| Snelheid | Verstelbaar |
| Boven en beneden | Pneumatisch |
| Verstelbare druk | Ja |