| Nazwa | Film laminacyjny Bopp |
|---|---|
| Wkładka PE | 12 µm |
| Szerokość | 914/1070/1270/1370/1520 mm |
| Rodzaj opakowania | Karton/paleta |
| Długość | 150m/rolka |
| Nazwa | Materiały zużywane do laminowania |
|---|---|
| Stosowanie | Laminowanie |
| Długość | 150m/rolka |
| Typ produktu | Folia do laminowania (matowa/błyszcząca) |
| Wkładka PE | 12 µm |
| Typ produktu | Laminator płaski |
|---|---|
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 64 cale |
| Zakres temperatur | 0 - 60°C |
| wałek | Krzem |
| Nazwa | Stół do laminowania |
|---|---|
| Typ | Laminator płaski |
| Rozmiar Lam | 1325/1630/1632 |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Wałek | Krzem |
| Nazwa | Laminatory na zimno |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Materiał rolkowy | silikon |
| Średnica rolki | 130 mm |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
| Nazwa | Maszyny do laminowania na gorąco |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Zakres temperatur | 0-120°C |
| Średnica rolki | 130 mm |
| Typ | gorąca rolka |
| Model | Ręczny zimny laminator |
|---|---|
| Typ | Podręcznik |
| Maksymalna szerokość laminowania | 63 cali. |
| Średnica rolki | 2,5 cala |
| Aplikacja | Zimne laminowanie |
| Nazwa | Materiały zużywane do laminowania |
|---|---|
| Aplikacja | Cięcie |
| Typ | Nóż do laminowania |
| Kolor | Czarno-zielony lub czarno-pomarańczowy |
| Szczegóły pakowania | Drewniana obudowa/karton |
| Nazwa_Produktu | Cięcia XY |
|---|---|
| Kolor | Srebro i Czarne |
| Aplikacja | Cięcie i przycinanie |
| Dokładność | ± 0,5 mm |
| Obsługiwane materiały | Papier, winyl, karton, cienki plastik |
| W górę i w dół | Pneumatyczny |
|---|---|
| Średnica rolki | 130mm |
| Prędkość | nastawny |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Możliwość laminowania | Tak |