| Tip | XY Kağıt Kesici |
|---|---|
| Bıçak malzemesi | Çift Kendiliğinden Bilenen Dairesel Bıçaklar |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| otomatik dur | Evet |
| Maksimum kesme genişliği | 1620mm |
| Modeli | MF1700-XY |
|---|---|
| Maksimum kesme hızı | 12m/dak |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Paket İçeriği | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| otomatik dur | Evet |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Tip | Kesme aleti |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kullanım | Kesme ve Düzeltme |
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Modeli | Kesici |
| Tip | Kesme makinesi |
| Alet | Siyah |
| Paket İçeriği | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Ürün_Adı | XY kesicisi |
|---|---|
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Başvuru | Kesme ve Düzeltme |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Desteklenen materyaller | Kağıt, Vinil, Karton, İnce Plastik |
| Ürün_Adı | XY kesicisi |
|---|---|
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Başvuru | Kesme ve Düzeltme |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Desteklenen materyaller | Kağıt, Vinil, Karton, İnce Plastik |
| İsim | XY kesme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | Kesme ve Düzeltme |
| Paket içerir | 1 xy kesici, 5 yedek bıçak |
| Alet | Siyah |
| Ayarlanabilir Kesme Derinliği | Evet |
| İsim | XY kesicisi |
|---|---|
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| Bıçak malzemesi | Çift Kendiliğinden Bilenen Dairesel Bıçaklar |
| Maksimum kesme hızı | 12m/dak |
| Tip | XY kesicisi |
|---|---|
| Maksimum kesme genişliği | 1620mm |
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| Maksimum kesme hızı | 12m/dak |
| Kesinlik | ± 0.5 mm |
| İsim | XY kesme makinesi |
|---|---|
| Tip | Kesme aleti |
| Bıçak malzemesi | Çift Kendiliğinden Bilenen Dairesel Bıçaklar |
| Bıçak tipi | Çift kenarlı |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa/karton |